Firemní vzdělávání: efektivní rozvoj zaměstnanců

Kurzem provází  Brano Frk

Vhodné k poslechu

Firemní vzdělávání je životně důležité pro rozvoj firmy i lidí, kteří v ní pracují. Udělejte si pořádek v rozvoji zaměstnanců a získejte návod, jak ho rozumně připravit a realizovat ve vaší firmě. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:05 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co se stane, když budete rozvíjet zaměstnance a oni vám odejdou? A co se stane, když zaměstnance rozvíjet nebudete a oni ve vaší firmě zůstanou? Pokud chceme, aby se firma rozvíjela a rostla, nezbytně potřebujeme investovat do rozvoje lidé. Zcela základní a zároveň nezbytnou aktivitou je firemní vzdělávání. Tento kurz nabízí celostní pohled na firemní vzdělávání, od konceptů jako je učící se organizace, přes tvorbu vize a strategie, až po konkrétní kroky přípravy a realizace firemního vzdělávání.

V kurzu se naučíte:

  • Řídit a realizovat firemní vzdělávání ve vaší společnosti.
  • Vypracovat efektivní strategii Learning&Development (L&D).
  • Nastavit proces tvorby vzdělávání a spolupráce s dodavateli.
  • Orientovat se v nových trendech v oblasti L&D.

Kurz je určen pro:

  • HR, L&D, manažerům, kteří se věnují rozvoji a vzdělávání svých zaměstnanců, chtějí efektivně nastavit a realizovat firemní vzdělávání, rozvíjet stávající aktivity L&D nebo vybudovat oddělení L&D.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Brano Frk

Andragog a Learning designer

Brano Frk je vystudovaný andragog a vzdělávání dospělých se věnuje celou svou kariéru. Jeho online kurzy studují tisíce lidí v univerzitním a firemním prostředí. V současnosti pracuje jako learning designer ve společnosti Õppus, kde se věnuje designu inovativních vzdělávacích programů, kurzů a vzdělávacích aplikací, facilituje workshopy, vystupuje na konferencích a rád přemýšlí o budoucnosti. Pravidelně publikuje v časopise Firemní vzdělávání. Více o Braňovi naleznete na jeho sociálních sítích: https://about.me/branofrk/

Hodnocení kurzu

87 %

265 hodnocení
148x
73x
35x
6x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Karolina M.

Pre mňa s mojimi skúsenosťami v obore je kurz náročný. Aby som si z neho niečo odniesla, potrebujem si ho pozrieť niekoľko krát a určite si robiť poznámky.


Juraj B.

Pre mňa určite zaujímavý a poučný veľmi dobre odborne spracovaný kurz. Skutočne rušivo ale vnímam prehnané začleňovanie anglicizmov, ktoré nie je vôbec potrebné, práve naopak. Môže byť použité sekundárne ako príklad pre potreby vzdelávania sa a používania daných termínov pri štúdiu uvedenej problematiky v cudzom jazyku.


Anna P.

Kurz je skvelým svižným vhľadom do firemného vzdelávania. Pokrýva základy aj trendy, no predovšetkým stimuluje mindset, ktorý si potrebujú osloviť všetci účastníci firemného vzdelávania - od L&D špecialistov, cez manažérov, až po zamestnancov. Kurz tiež slúži ako rozcestník k ďalšiemu vzdelávaniu, plánujem sa k nemu v budúcnosti vracať. Ďakujem a rozhodne odporúčam! :)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.