iCloud a bezpečnost na Macu

Cena: 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
38 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Cloudovým službám je dnes velmi obtížné se vyhnout. Apple nabízí svůj vlastní ekosystém služeb s názvem iCloud. V tomto kurzu si řekneme, jaké jsou jeho možnosti, jak jej správně nastavit a současně také jak správně zabezpečit nejen vaše internetové účty.

V kurzu si osvojíte

Pokud s Macem začínáte, podívejte se také na kurz Přecházíme na Mac. Navazující kurz Používáme Mac efektivně je pak nabitý tipy a triky od začátku do konce a pomůže Vám Mac používat opravdu naplno.

V kurzu se naučíte:

  • Jak využít benefity synchronizace na iCloudu a spolupráce s dalšími zařízeními
  • Jak ukládat soubory a fotky na iCloud
  • Jak zabezpečit váš Mac a cloudové služby, které používáte
  • Jak zálohovat Mac a provádět běžnou údržbu

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří by rádi zjistili jak funguje iCloud
  • Všechny, kteří chtějí zvýšit efektivity díky cloudovým službám

Osnova kurzu

Martin Světlík

Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně číst vícetak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Všechny kurzy lektora Martin Světlík

Hodnocení kurzu

88 %

56 hodnocení
32x
18x
3x
3x
0x

Michal M.

Kurz se mi velmi líbil


Sona Parke

Příjemné shrnutí podstatných věcí, nad kterými by se měl každý vlastník Mac alespoň jednou zamyslet. Doporučuji.


Natálie

skvělý a propracovaný kurz veliká spokojenost

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.