iCloud a bezpečnost na Macu

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martin Světlík

Cloudovým službám je dnes velmi obtížné se vyhnout. Apple nabízí svůj vlastní ekosystém služeb s názvem iCloud. V tomto kurzu si řekneme, jaké jsou jeho možnosti, jak jej správně nastavit a současně také jak správně zabezpečit nejen vaše internetové účty. Celý popisek

290 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pokud s Macem začínáte, podívejte se také na kurz Přecházíme na Mac. Navazující kurz Používáme Mac efektivně je pak nabitý tipy a triky od začátku do konce a pomůže Vám Mac používat opravdu naplno.

V kurzu se naučíte:

  • Jak využít benefity synchronizace na iCloudu a spolupráce s dalšími zařízeními
  • Jak ukládat soubory a fotky na iCloud
  • Jak zabezpečit váš Mac a cloudové služby, které používáte
  • Jak zálohovat Mac a provádět běžnou údržbu

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří by rádi zjistili jak funguje iCloud
  • Všechny, kteří chtějí využít ekosystém zařízení Apple
  • Všechny, kteří nechtějí podcenit bezpečnost

Abyste si mohli vše rovnou vyzkoušet, budete potřebovat vlastní Mac s verzí macOS Ventura a novější. Na starších verzích se mohou některé postupy lišit a nemusí být dostupné všechny funkce.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Hodnocení kurzu

89 %

86 hodnocení
50x
27x
6x
3x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jaroslav Č.

Ak mate roky ako ja nastavenu anglictinu na svojich apple zariadeniach tak zaverecny test da zabrat pri voleni ceskych odpovedi a nazvov z operacneho systemu a nastaveni 🤦‍♂️ ale inak super kurz


JUDr. Olga Guziurová

velmi poučné a v praxi použitelné


Lukáš G.

super

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.