OneDrive pro firmy: jak na soubory v cloudu

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Neztraťte žádné soubory, pracujte s nimi efektivně. Spolupracujte na dokumentech s kolegy a mějte vše přístupné odkudkoli.

899 Kč s DPH

Celková délka

1:45 hod

Počet lekcí

27

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Tento kurz představuje verzi OneDrive pro firmy z roku 2016, která nyní neodpovídá aktuálnímu vzhledu a funkcím tohoto cloudového úložiště. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili tyto aktualizované kurzy:

Zvyšte svou efektivitu při práci se soubory. Naučte se jednoduše ukládat a sdílet velké i malé soubory. Buďte si jistí, že o žádné z nich nikdy nepřijdete. Učte se s profesionálním učitelem dospělých a certifikovaným specialistou.

Ať se Vám to líbí nebo ne, soubory jsou všudypřítomné. Jako přílohy emailů: smlouvy, faktury, nabídky atd. Jako prezentace: ve formátech videí a fotografií.

Jaké by to bylo, kdybyste vždy uměli najít ten správný soubor během 3 sekund? Kolik času byste ušetřili? A jak by se žilo beze strachu o důležité soubory?

Kurz OneDrive pro firmy, Vás provede všemi zákoutími práce se soubory v cloudovém věku. Pak se budete moci nazvat „power user“ a budete moci naplno využívat získané znalosti.

Lektor kurzu se učením Office 365 živí. Do kurzu se tak promítají, jak univerzální postupy sesbírané s ohledem na jejich rychlé a rutinní používání, tak tipy a triky, které si sdílí s komunitou firemních uživatelů a svými kolegy.

Díky kurzu se naučíte jak:

  • co je to OneDrive pro firmy a proč na něj ukládat dokumenty,
  • jak mít dokumenty přístupné odkudkoli – na webu i na mobilu,
  • jak pracovat s dokumenty na webu,
  • jak efektivně spolupracovat s kolegy na dokumentech,
  • jak synchronizovat dokumenty na svůj počítač,
  • jak pracovat s OneDrive pro firmy v dalších programech Office 365.

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

92 %

66 hodnocení
48x
12x
4x
1x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Tomáš Kostrhoun

Odpovedi v test sice reflektuji text v kurzu ale urcite nereflektuji naprostou pravdu :)


František Kout

trochu zdlouhavé ale přehledné


Aneta Krňoulová

Výborné shrnutí všech podstatných vlastností a prací s One Drive pro firmy. Zvláštní důraz je kladen především na sdílení dokumentů. Lekce pokryjí desktopové aplikace, online verze i mobilní verzi.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.