OneDrive pro firmy: jak na soubory v cloudu

Cena: 890 Kč s DPH

Počet lekcí:
27

Celková délka videí:
1:45 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Neztraťte žádné soubory, pracujte s nimi efektivně. Spolupracujte na dokumentech s kolegy a mějte vše přístupné odkudkoli.

Zvyšte svou efektivitu při práci se soubory. Naučte se jednoduše ukládat a sdílet velké i malé soubory. Buďte si jistí, že o žádné z nich nikdy nepřijdete. Učte se s profesionálním učitelem dospělých a certifikovaným specialistou.

Ať se Vám to líbí nebo ne, soubory jsou všudypřítomné. Jako přílohy emailů: smlouvy, faktury, nabídky atd. Jako prezentace: ve formátech videí a fotografií.

Jaké by to bylo, kdybyste vždy uměli najít ten správný soubor během 3 sekund? Kolik času byste ušetřili? A jak by se žilo beze strachu o důležité soubory?

Kurz OneDrive pro firmy, Vás provede všemi zákoutími práce se soubory v cloudovém věku. Pak se budete moci nazvat „power user“ a budete moci naplno využívat získané znalosti.

Lektor kurzu se učením Office 365 živí. Do kurzu se tak promítají, jak univerzální postupy sesbírané s ohledem na jejich rychlé a rutinní používání, tak tipy a triky, které si sdílí s komunitou firemních uživatelů a svými kolegy.

Díky kurzu se naučíte jak:

  • co je to OneDrive pro firmy a proč na něj ukládat dokumenty,
  • jak mít dokumenty přístupné odkudkoli – na webu i na mobilu,
  • jak pracovat s dokumenty na webu,
  • jak efektivně spolupracovat s kolegy na dokumentech,
  • jak synchronizovat dokumenty na svůj počítač,
  • jak pracovat s OneDrive pro firmy v dalších programech Office 365.
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

SEZNAMTE SE S ONEDRIVE PRO FIRMY


5:10


8:47


2:46


PRACUJTE S DOKUMENTY KDEKOLI


5:03


5:26


6:23


2:07


2:36


2:04


2:50


SPOLUPRACUJTE S OSTATNÍMI - SDÍLEJTE


3:33


5:27


4:50


4:59


2:38


PRACUJTE S DOKUMENTY NA SVÉM POČÍTAČI – SYNCHRONIZUJTE


3:26


3:19


5:13


VYUŽÍVEJTE ONEDRIVE PRO FIRMY V DALŠÍCH PROGRAMECH OFFICE 365


4:21


4:41


1:47


2:15


3:14


MĚJTE SVÉ DOKUMENTY VŽDY PŘI RUCE – MOBILNÍ APLIKACE


4:33


5:37


ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ A TEST


2:49Celková délka videí

1:45 hod

Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. Je číst vícetrpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

98 %
18 hodnocení

Bitservis test

dobra práce
dekuji


Bc. Hana Hamplová

super, zajímavý, srozumitelný


Tomáš Smolík

Jednotlivé lekce kurzu jsou uspořádány přehledně a v logické návaznosti, kombinace prezentace a živých ukázek výborně doplňují fundovaný výklad lektorky. Kurz bych proto doporučil jak pro toho, kdo o OneDrive slyší poprvé, tak pro znalce v oboru, kteří naleznou nové informace, či souvislosti.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.