Prezentace (v) byznysu

Kurzem provází  Lukáš Hrdlička

Je velký rozdíl mezi "pouze odprezentovat" a "prezentovat klíčová sdělení tak, aby je všichni pochopili, aby prezentace sklidila velký úspěch a abyste na sebe byli pyšní!" V kurzu se naučíte tu druhou variantu. Celý popisek

999 123 Kč s DPH

Celková délka

1:11 hod

Počet lekcí

23

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz "Prezentace (v) byznysu" od prezentačního specialisty a lektora prezentačních dovedností Lukáše Hrdličky navazuje na velice populární první kurz a je více zaměřen na prezentaci vašeho projektu nebo firmy. Naučíte se v něm, jak používat nové koncepty pro tvorbu byznys prezentací a argumentaci, která dá prezentacím řád. Proniknete také do zákonitostí tvorby krátkých výstižných a úderných prezentací. V neposlední řadě se dozvíte, jak prezentovat v různých situacích, abyste byli vnímáni jako kompetentní osobnost.

Kurz vám ukáže, jak:

  • najít klíčové sdělení a definovat tak podstatu myšlenek,
  • sestavit a úderně odprezentovat v jedné nebo dvou větách,
  • zaujmout posluchače a udržet pozornost v průběhu Vašeho projevu,
  • sestavit prezentaci projektu nebo firmy, včetně všech podstatných částí,
  • navázat vztah s publikem a vyvarovat se častých chyb,
  • prezentovat nonverbálně, ať již v sedě nebo ve stoje při pracovních prezentacích.

Stáhnout si budete moct 4 dokumenty, ve kterých najdete to nejlepší, co Lukášovi již více jak 5 let funguje při přípravě nejúspěšnějších prezentací, které slavily úspěch po celém světě. Naleznete:

  • 37 tipů jak zaručeně zlepšíte prezentaci,
  • 30 nejčastějších otázek v byznys prezentacích, na které se musíte vždy připravit a 13 otázek pro přípravu na posluchače,
  • koncept pro tvorbu tzv. Elevator Pitch (krátké výstižné prezentace).

Kurz je podpořen praktickými ukázkami, fotkami, vizuálními prvky a odkazy pro další inspiraci. Dozvíte se o více jak 4 konceptech, které lze využít v prezentacích a které jsou celosvětově uznávané a populární.

Řečníci, kteří se připravovali dle informací a pomůcek tohoto kurzu, dosáhli značných úspěchů a svými prezentacemi dokázali např. zvýšit úspěšnost obchodní schůzky z 20% na 60%, získat investici, vyhrát soutěž, nebo inspirovat kolegy v rámci interní komunikace firmy. Naučte se to i vy!

Celý popisek
Lektoři kurzu
Lukáš Hrdlička

Prezentační specialista & Pitch Coach

Ing. Lukáš Hrdlička, BA (Hons.) založil agenturu Presenation a své aktivity věnuje rád projektům na podporu inovací a podnikání. Zkušenosti načerpal při práci na marketingových, obchodních i "business development" pozicích v začínajících firmách i světových korporacích. Proškolil již stovky lidí ve firmách jako Citibank, Fincentrum, či DAS a připravil mnoho řečníků na konference a mezinárodní soutěže v Londýně, Vídni, nebo San Jose. Pomohl najít klíčová sdělení desítkám podnikatelů a pracoval pro české i zahraniční akcelerační programy jako například Pioneers. Své zkušenosti předal na mezinárodní konferenci TEDxEAL v Dánsku a předává dál i prostřednictvím kurzů na Seduo.cz, kterými již prošlo více jak 5000 účastníků.

Hodnocení kurzu

93 %

34 hodnocení
24x
8x
2x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Milan S.

zajímavé


Hynek Stančík

Hodnotné shrnutí s několika dobrými konkrétními tipy.


Milan Z.

Příjemný a srozumitelný projev, trochu monotónní, ale při takto krátkém kurzu to tolik nevadí.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.