Zvládání ega: jak si udržet zdravé sebevědomí

i v audio verzi

Kurzem provází Lukáš Bakoš Slovensky

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
41 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Pochopíte základní techniky efektivního zvládání svého ega a dokážete efektivněji spolupracovat, komunikovat s druhými lidmi a budovat funkční a zdravé vztahy.

V kurzu si osvojíte

Viděl jsem bezpočet lidí, kterým silné ego pokazilo kariéry nebo vztahy. Je mnoho nápadů, které nikdy nebyly zrealizovány kvůli egu, množství iniciativ, které ztroskotaly jen proto, že na sebe „narazila silná ega". Jsou lidé, kteří v práci trpí kvůli tomu, že někdo, komu se zodpovídají, nemá zvládnuté a vypořádané vlastní ego. Ne každého z nás rodiče vychovávali tak, aby dokázal zvládat nástrahy ega a dovolím si tvrdit, že vůbec nikoho z nás to neučili ve škole. Tento kurz má ambici to změnit a pomoci vám lépe se vypořádat s chybami v myšlení a jednání, ke kterým nás vede ego.

V kurzu se naučíte:

  • Jak poznat, když nám ego brání v naplňování vlastního potenciálu.
  • Jak porozumět a zvládat ego-obranné mechanismy.
  • Jak pracovat s egem z pozice manažera a jak z pozice člena týmu.

Kurz je určen:

  • Skupině lidí, kterým ego brání v pokroku, rozvoji a úspěchu (a možná o tom ani nevědí).
  • Lidem, kteří narážejí na první zmíněnou skupinu a a chtějí pochopit, proč to tak je a jak se vůči ní chovat / bránit.

Osnova kurzu

Lukáš Bakoš

Lukáš Bakoš

Lektor, psycholog, pedagog

Lukáš má manažerské zkušenosti z Telco a IT firem. Funguje v maxman-consultants.com jako CEO. V číst víceMaxmanu vedl od roku 2009 množství projektů pro lokální i nadnárodní firmy v Evropě i Asii. Vystudoval psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského, nástavbové vzdělání získal na australské UC Sydney a PhD. na Fakultě managementu UK. Věnuje se rozvoji vrcholových manažerů, přičemž jeho srdeční je budování samořídících týmů a pomoc firmám vytvářet prostředí s vysokou samostatností, agilitou a autonomií. Ve volném čase snaží přispívat jako pedagog vedením seminářů na Ekonomické univerzitě, Pedagogické fakultě UK a na Katedře psychologie FIF UK. 

Všechny kurzy lektora Lukáš Bakoš

Hodnocení kurzu

93 %

618 hodnocení
459x
119x
37x
3x
0x

Petr P.

Chtěl bych znát techniky, jak zvládat vysoké ego. Kurz mi dal poznání, jak ego působí na rozhodnutí. To oceňuji, protože mi dal náhled, jak ego pracuje.


Janka K.

náročný výklad pre poslucháča. Vyžadoval si plné koncentrovanie. možno nezvyk sa hodnotiť, lektorova slovná zásoba veľmi vhodná, nápomocná hlavne pri teste. Ďakujem veľmi pekne.


Vlastimil Štrumfa

Kurz mi potvrdil, co jsem v jednom případě tak nějak ,,selsky" pobral a ukázal mi kupu souvislostí. Něco na tom bude, jen kdyby netrvalo v reálu tak dlouho to vlastní ego ,,přesvědčit"............. Mohu všem jen a jen doporučit.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.