Zvládání ega: jak si udržet zdravé sebevědomí

Kurzem provází  Lukáš Bakoš

Vhodné k poslechu

Pochopíte základní techniky efektivního zvládání svého ega a dokážete efektivněji spolupracovat, komunikovat s druhými lidmi a budovat funkční a zdravé vztahy. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

41 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Viděl jsem bezpočet lidí, kterým silné ego pokazilo kariéry nebo vztahy. Je mnoho nápadů, které nikdy nebyly zrealizovány kvůli egu, množství iniciativ, které ztroskotaly jen proto, že na sebe „narazila silná ega". Jsou lidé, kteří v práci trpí kvůli tomu, že někdo, komu se zodpovídají, nemá zvládnuté a vypořádané vlastní ego. Ne každého z nás rodiče vychovávali tak, aby dokázal zvládat nástrahy ega a dovolím si tvrdit, že vůbec nikoho z nás to neučili ve škole. Tento kurz má ambici to změnit a pomoci vám lépe se vypořádat s chybami v myšlení a jednání, ke kterým nás vede ego.

V kurzu se naučíte:

  • Jak poznat, když nám ego brání v naplňování vlastního potenciálu.
  • Jak porozumět a zvládat ego-obranné mechanismy.
  • Jak pracovat s egem z pozice manažera a jak z pozice člena týmu.

Kurz je určen:

  • Skupině lidí, kterým ego brání v pokroku, rozvoji a úspěchu (a možná o tom ani nevědí).
  • Lidem, kteří narážejí na první zmíněnou skupinu a a chtějí pochopit, proč to tak je a jak se vůči ní chovat / bránit.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Lukáš Bakoš

Lektor, psycholog, pedagog

Lukáš má manažerské zkušenosti z Telco a IT firem. Funguje v maxman-consultants.com jako CEO. V Maxmanu vedl od roku 2009 množství projektů pro lokální i nadnárodní firmy v Evropě i Asii. Vystudoval psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského, nástavbové vzdělání získal na australské UC Sydney a PhD. na Fakultě managementu UK. Věnuje se rozvoji vrcholových manažerů, přičemž jeho srdeční je budování samořídících týmů a pomoc firmám vytvářet prostředí s vysokou samostatností, agilitou a autonomií. Ve volném čase snaží přispívat jako pedagog vedením seminářů na Ekonomické univerzitě, Pedagogické fakultě UK a na Katedře psychologie FIF UK. 

Hodnocení kurzu

93 %

969 hodnocení
719x
179x
59x
8x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Eva V.

Doporučuji.


Martina Malá

SKVĚLÝ VÝKLAD


Dana K.

velmi srozumitelné

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.