Přesvědčte a dohodněte se!

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Skřivánek

Cena: 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
8
Celková délka videí:
17 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Vyjednávání je tvrdým oříškem pro každého. A co teprve v angličtině? Pokud chcete být dobře připraveni, zapojte se do našeho kurzu!

V kurzu si osvojíte

Anglický jazyk

Každé obchodní jednání vyžaduje důkladnou přípravu. Zvládáte ho, je-li vedeno v angličtině? Co v žádném případě není dobré podcenit? Na co se při vyjednávání předem připravit? Jakými pravidly se při jednání s obchodním partnerem řídit či jakých případných chyb se v komunikaci vyvarovat? Jak porozumět řeči zkušených vyjednavačů?

Naučte se sérii praktických anglických frází, které vám pomohou vyjednat ty nejlepší podmínky s vašimi obchodními partnery.  Pokud chcete vědět, jak správně obhájit svůj názor, jak argumentovat, jak smlouvat o podmínkách a jak se vašich obchodních partnerů správně zeptat na důležité informace, pak je náš kurz určen přímo pro vás!

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí úspěšně zvládnout vyjednávání v angličtině
  • Pro všechny, kteří si chtějí vyjednat výhodné podmínky spolupráce
  • Pro všechny, kteří chtějí získat větší sebevědomí při vyjednávání
  • Pro každého, kdo chce umět v angličtině prodat svůj názor

V kurzu se naučíte, jak:

  • Předkládat a odmítat návrhy
  • Klást dotazy a vysvětlovat
  • Vyjádřit souhlas a nesouhlas
  • Argumentovat
  • Smlouvat o podmínkách
  • Uzavřít obchod

Související kurzy:

Osnova kurzu

Skřivánek

Skřivánek

Jazyková agentura Skřivánek s.r.o.

Společnost Skřivánek byla založena v roce 1994 a dnes patří mezi globální poskytovatele jazykových číst víceslužeb. Skupina Skřivánek disponuje sítí více než 45 poboček v 15 zemích světa. Vysoké kvality služeb společnosti Skřivánek jsou garantovány mezinárodní certifikací ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a mezi nejvýznamnější klienty patří globální instituce, jako Spojené národy, EU, Evropská investiční banka a Světová banka.

Všechny kurzy lektora Skřivánek

Hodnocení kurzu

95 %

56 hodnocení
43x
12x
1x
0x
0x

Patricie N.

Perfektní - stručné, věcné, jasné a lektorovi je skvěle rozumět.

Reakce lektora:

“Hezký den, děkujeme za ohodnocení kurzu. Velmi nás to potěšilo. Všechny naše kurzy na seduo.cz jsou s Ashleym, věříme tedy, že pro Vás budou užitečné i ostatní naše kurzy. Tým Skřivánek“


Peter Š.

Slušná konverzácia, potrebné slovné spojenia, nie dlhý zato obsahovo kvalitný a plnohodnotný kurz. Výslovnosť školiaceho sa dobre počúva. Ďakujem

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkujeme za ohodnocení! Vaše spokojenost nás těší. Věříme, že i naše další kurzy pro Vás budou přínosné. Tým Skřivánek“


Petr Špína

Super

Reakce lektora:

“Dobrý den, pane Špíno, děkujeme za ohodnocení. Velice si toho vážíme. Tým Skřivánek“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.