Přesvědčte a dohodněte se!

Kurzem provází  Skřivánek

Vyjednávání je tvrdým oříškem pro každého. A co teprve v angličtině? Pokud chcete být dobře připraveni, zapojte se do našeho kurzu!

490 Kč s DPH

Celková délka

17 min

Počet lekcí

8

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Každé obchodní jednání vyžaduje důkladnou přípravu. Zvládáte ho, je-li vedeno v angličtině? Co v žádném případě není dobré podcenit? Na co se při vyjednávání předem připravit? Jakými pravidly se při jednání s obchodním partnerem řídit či jakých případných chyb se v komunikaci vyvarovat? Jak porozumět řeči zkušených vyjednavačů?

Naučte se sérii praktických anglických frází, které vám pomohou vyjednat ty nejlepší podmínky s vašimi obchodními partnery.  Pokud chcete vědět, jak správně obhájit svůj názor, jak argumentovat, jak smlouvat o podmínkách a jak se vašich obchodních partnerů správně zeptat na důležité informace, pak je náš kurz určen přímo pro vás!

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí úspěšně zvládnout vyjednávání v angličtině
  • Pro všechny, kteří si chtějí vyjednat výhodné podmínky spolupráce
  • Pro všechny, kteří chtějí získat větší sebevědomí při vyjednávání
  • Pro každého, kdo chce umět v angličtině prodat svůj názor

V kurzu se naučíte, jak:

  • Předkládat a odmítat návrhy
  • Klást dotazy a vysvětlovat
  • Vyjádřit souhlas a nesouhlas
  • Argumentovat
  • Smlouvat o podmínkách
  • Uzavřít obchod

Související kurzy:

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Skřivánek

Jazyková agentura Skřivánek s.r.o.

Společnost Skřivánek byla založena v roce 1994 a dnes patří mezi globální poskytovatele jazykových služeb. Skupina Skřivánek disponuje sítí více než 45 poboček v 15 zemích světa. Vysoké kvality služeb společnosti Skřivánek jsou garantovány mezinárodní certifikací ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a mezi nejvýznamnější klienty patří globální instituce, jako Spojené národy, EU, Evropská investiční banka a Světová banka.

Hodnocení kurzu

94 %

99 hodnocení
72x
25x
2x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Margita P.

zrozumitelny kurz aj s prikladmi z praxe


Iraida T.

velice

Reakce lektora:

“Děkujeme za ohodnocení. Určitě vyzkoušejte i naše další kurzy. Tým Skřivánek“


Patrik C.

Dobrý den,
tak ten mi dal zabrat, jsou zde už myšlenkové detaily, synonyma i jemné souhlasy či nesouhlasy a to bylo těžké.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.