Anglicky

Kujte pikle formálně i neformálně

Nejprodávanější

Kurzem provází  Skřivánek

I v angličtině buďte sebejistí na firemních poradách, zasedáních, na schůzkách s nadřízenými/podřízenými i při neformálních setkáních.

390 kč s DPH

Celková délka videí

16 min

Počet lekcí

8

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Je ve Vaší firmě komunikačním jazykem angličtina? Účastníte se pracovních porad, formálních i neformálních firemních setkání a jednání s obchodními partnery? Potřebujete vědět, jak přivítat účastníky, vést diskuzi, stanovovat priority, a zadávat úkoly? Pak tento kurz je určen právě vám.

Máme pro vás správné a funkční anglické fráze, které vám umožní aktivní účast na poradě či setkání. Nenechejte se nachytat na švestkách - náš videokurz stihnete i těsně před poradou. Tak na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Pro koho je kurz určený:

  • Pro všechny, kteří se účastní firemních porad v angličtině
  • Pro všechny, kteří se účastní formálních i neformálních firemních setkání
  • Pro všechny, kteří jsou zaměstnanci národních i nadnárodních společností
  • Pro každého, kdo má na starosti moderování firemních porad a setkání

Co se v kurzu naučíte:

  • Správně zahájit firemní poradu či setkání
  • Efektivně moderovat firemní poradu či setkání
  • Fráze pro získání zpětné vazby od účastníků
  • Srozumitelně a stručně shrnout hlavní body setkání
  • Vyzvat k řešení nedostatků a pogratulovat k úspěchům
  • Konverzační fráze pro neformální setkání

Související kurzy:

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Skřivánek

Skřivánek

Jazyková agentura Skřivánek s.r.o.

Společnost Skřivánek byla založena v roce 1994 a dnes patří mezi globální poskytovatele jazykových číst víceslužeb. Skupina Skřivánek disponuje sítí více než 45 poboček v 15 zemích světa. Vysoké kvality služeb společnosti Skřivánek jsou garantovány mezinárodní certifikací ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a mezi nejvýznamnější klienty patří globální instituce, jako Spojené národy, EU, Evropská investiční banka a Světová banka.

Všechny kurzy lektora Skřivánek

Hodnocení kurzu

95 %

248 hodnocení
198x
42x
7x
1x
0x

Lucie P.

Brief, but very useful. Useful phrases in handbook.

Reakce lektora:

“Thank you very much! Team Skřivánek“


Patrik C.

Líbil se mi ten jemný tón jednání s týmem, ta elegance a vstřícnost. I v českéém jazyce by bylo vhodné využívat tyto věty. Děkuji za nasměrování.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkujeme za ohodnocení! Určitě neváhejte vyzkoušet i naše další kurzy. Tým Skřivánek“


Adrián A.

Short, clear and useful

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.