Všechny kurzy

Kujte pikle formálně i neformálně

hodnocení 95 %

Kurzem provází Skřivánek

Cena: 490 Kč s DPH

AKCE: Zdarma

Platí do 31. 5. 2017

Počet lekcí:
8

Celková délka videí:
16 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

I v angličtině buďte sebejistí na firemních poradách, zasedáních, na schůzkách s nadřízenými/podřízenými i při neformálních setkáních.

Je ve Vaší firmě komunikačním jazykem angličtina? Účastníte se pracovních porad, formálních i neformálních firemních setkání a jednání s obchodními partnery? Potřebujete vědět, jak přivítat účastníky, vést diskuzi, stanovovat priority, a zadávat úkoly? Pak tento kurz je určen právě vám.

Máme pro vás správné a funkční anglické fráze, které vám umožní aktivní účast na poradě či setkání. Nenechejte se nachytat na švestkách - náš videokurz stihnete i těsně před poradou. Tak na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Pro koho je kurz určený:

  • Pro všechny, kteří se účastní firemních porad v angličtině
  • Pro všechny, kteří se účastní formálních i neformálních firemních setkání
  • Pro všechny, kteří jsou zaměstnanci národních i nadnárodních společností
  • Pro každého, kdo má na starosti moderování firemních porad a setkání

Co se v kurzu naučíte:

  • Správně zahájit firemní poradu či setkání
  • Efektivně moderovat firemní poradu či setkání
  • Fráze pro získání zpětné vazby od účastníků
  • Srozumitelně a stručně shrnout hlavní body setkání
  • Vyzvat k řešení nedostatků a pogratulovat k úspěchům
  • Konverzační fráze pro neformální setkání

Související kurzy:

Skřivánek

Skřivánek

Jazyková agentura Skřivánek s.r.o.

Společnost Skřivánek byla založena v roce 1994 a dnes patří mezi globální poskytovatele jazykových … číst více služeb. Skupina Skřivánek disponuje sítí více než 45 poboček v 15 zemích světa. Vysoké kvality služeb společnosti Skřivánek jsou garantovány mezinárodní certifikací ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a mezi nejvýznamnější klienty patří globální instituce, jako Spojené národy, EU, Evropská investiční banka a Světová banka.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

95 %
57 hodnocení

Petr Bedajanek

Srozumitelne vysvetleno


Bibiana Pancáková

Skvelý kurz, výborný lektor.


Ing. Petr Beneš

Perfektní lektor, jen to chtělo trošku pomalejší tempo - ale zase je možné se vrátit :-) A test hned napoprvé absolvován!


Roman Bárta

Super.


Miloslava Bártová

Great!


Martin Bárta

I like this course, thanks!


Mgr. Martina Hrubošová

I liked this course very much - short and everything important (essential phrases, structure of a meeting, motivation ...) was there! Thank you very much!


Jaroslava Vávrová

Skvelý rýchlokurz, aj na refresh priamo pred poradou! Prekvapilo ma, ako sa dá do 16 minút vtesnať tolko užitočného! Ďakujem!


Ondřej Hrtoň

Líbilo se mi, že lektor mluvil celý kurz v angličtině. Celkově to byl moc sympatický pán. Na to jak byl kurz krátký, tak obsahoval spoustu skvělých věcí.


Eva Popílková

Přehledný a krátký kurz, kde jsou praktické fráze.