Kujte pikle formálně i neformálně

Nejprodávanější

Kurzem provází  Skřivánek

I v angličtině buďte sebejistí na firemních poradách, zasedáních, na schůzkách s nadřízenými/podřízenými i při neformálních setkáních.

490 Kč s DPH

Celková délka

16 min

Počet lekcí

8

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Je ve Vaší firmě komunikačním jazykem angličtina? Účastníte se pracovních porad, formálních i neformálních firemních setkání a jednání s obchodními partnery? Potřebujete vědět, jak přivítat účastníky, vést diskuzi, stanovovat priority, a zadávat úkoly? Pak tento kurz je určen právě vám.

Máme pro vás správné a funkční anglické fráze, které vám umožní aktivní účast na poradě či setkání. Nenechejte se nachytat na švestkách - náš videokurz stihnete i těsně před poradou. Tak na nic nečekejte a pusťte se do toho!

Pro koho je kurz určený:

  • Pro všechny, kteří se účastní firemních porad v angličtině
  • Pro všechny, kteří se účastní formálních i neformálních firemních setkání
  • Pro všechny, kteří jsou zaměstnanci národních i nadnárodních společností
  • Pro každého, kdo má na starosti moderování firemních porad a setkání

Co se v kurzu naučíte:

  • Správně zahájit firemní poradu či setkání
  • Efektivně moderovat firemní poradu či setkání
  • Fráze pro získání zpětné vazby od účastníků
  • Srozumitelně a stručně shrnout hlavní body setkání
  • Vyzvat k řešení nedostatků a pogratulovat k úspěchům
  • Konverzační fráze pro neformální setkání

Související kurzy:

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Skřivánek

Jazyková agentura Skřivánek s.r.o.

Společnost Skřivánek byla založena v roce 1994 a dnes patří mezi globální poskytovatele jazykových služeb. Skupina Skřivánek disponuje sítí více než 45 poboček v 15 zemích světa. Vysoké kvality služeb společnosti Skřivánek jsou garantovány mezinárodní certifikací ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a mezi nejvýznamnější klienty patří globální instituce, jako Spojené národy, EU, Evropská investiční banka a Světová banka.

Hodnocení kurzu

95 %

275 hodnocení
221x
45x
8x
1x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Dagmar Navrátilová

Jasné,stručné,srozumitelná angličtina,za krátký časový rozsah spousta užitečných frází podaných v adekvátním tempu.Spokojenost!

Reakce lektora:

“Dobrý den, paní Navrátilová, děkujeme za ohodnocení! Velmi nás těší Vaše spokojenost. Určitě neváhejte vyzkoušet i naše další kurzy. Tým Skřivánek (skrivanek.cz)“


Jakub Musálek

Kurz byl velmi dobře strukturovaný a výstižný. Nicméně v závěrečném testu v otázce 8, která se týká odložení meetingu je použito sloveso “adjourned”.
V busssines angličtině je více obvyklé používat pro odložení meetingu sloveso “postpone” meeting.

Adjourned je více používáno v právní angličtině ve významu odročení.


Adéla Š.

Thank you very much for the useful course.

Reakce lektora:

“Hello Adéla, thank you very much for the review. Team Skřivánek“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.