Všechny kurzy

Prezentujte v angličtině!

hodnocení 96 %

Kurzem provází Skřivánek

Cena: 490 Kč s DPH

týden osobního rozvoje sleva 30%: 342 Kč s DPH

Platí do 2. 5. 2017

Počet lekcí:
8

Celková délka videí:
19 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Steve Jobs nebo Dananjaya Hettiarachchi. Prezentační guruové, kteří poutavě sdělují své myšlenky. Chcete být jako oni? Bez nervů prezentujte v angličtině!

Chcete získat jistotu při prezentování v angličtině? Chcete mít své prezentace bez chyby? Potřebujete mít v zásobě nejdůležitější fráze, abyste je mohli použít pohotově a v každé situaci? Pak je tento kurz určen právě pro vás.

Pokud se chystáte na jednání a při přípravě jste zjistili, že oprašování anglických frází a slovíček, které jsou běžně používané, nejde tak rychle, jak jste si mysleli, pak pro vás máme řešení. Pusťte se do kurzu prezentačních dovedností v angličtině!

V následujících šesti krátkých videolekcích si osvěžíte vše, co budete pro úspěšnou prezentaci potřebovat. Správné fráze už složitě nehledejte. Máte je přímo na dosah ruky! Tak na co ještě čekáte?

Pro koho je kurz určený:

 • Pro každého, kdo prezentuje v angličtině a není si svou angličtinou úplně jistý
 • Pro všechny, kteří mají zahraničního šéfa a reportují mu své úspěchy
 • Pro zaměstnance zahraničních firem
 • Pro vedoucí pracovníky
 • Pro odvážlivce, kteří spouští business v zahraničí

V kurzu se naučíte:

 • Zaujmout hned na začátku Vaší prezentace
 • Navigovat přehledně skrze strukturu hlavní části prezentace
 • Shrnout efektivně celou prezentaci
 • Odpovídat na zvídavé dotazy z publika
 • Srozumitelně a výstižně popsat grafy, tabulky a jiné vizuály
 • Používat správně fráze k získání času

Související kurzy:

Skřivánek

Skřivánek

Jazyková agentura Skřivánek s.r.o.

Společnost Skřivánek byla založena v roce 1994 a dnes patří mezi globální poskytovatele jazykových … číst více služeb. Skupina Skřivánek disponuje sítí více než 45 poboček v 15 zemích světa. Vysoké kvality služeb společnosti Skřivánek jsou garantovány mezinárodní certifikací ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a mezi nejvýznamnější klienty patří globální instituce, jako Spojené národy, EU, Evropská investiční banka a Světová banka.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

96 %
453 hodnocení

Marek Krnáč

Poměrně dobře a stručně zpracované prezentace. Děkuji za seznámení se základy tvorby prezentací.


Ivana Večeřová

Líbí se mi, že je celý kurz v angličtině. Prezentace je přesně dle popisovaných pravidel. Kurz je stručný, jasný a plný tipů a užitečných frází.


Jiří Šulda

It was great!!


Jana Pokorná

velmi užitečné


Kateřina Alexandra Vyternová

Výborný lektor, jeho projev je krásně srozumitelný, videolekce velmi pěkně zpracované a ty studijní materiály jsou perfektní! :-)


Jaroslav Pros

sympatak, akorat to jmeno me prijde spis pro zenu :)


Radoslav Melicher

Interesting topic, very useful in almost any company and position nowadays. Great lecturer that speaks clearly, is concise and gets to the point with ease.


Marie Jankovská

Kurz byl velmi zajimavy a prezentujicimu bylo vyborne rozumet. Libilo se mi uvadeni na konkretnich pripadech. Jen nektere otazky ze zaverecneho testu uplne nekorespondovali s obsahem lekci. Celkove byl ale kurz rozhodne prinosem a muzu jej doporucit.


Svatopluk Kulkus

Kurz je přehledný, logicky navazuje je zdarma, prostě se mi líbil


Aleš Krautvor

Kurz je přehledný a nezabere hodně času.