Tipy a triky pro Excel

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
27
Celková délka videí:
48 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Tipy a triky, které vám ještě více usnadní práci v Excel.

V kurzu si osvojíte

Tiskem počínaje (ušetříte toner využitím černobílého tisku). Přes úpravu dat s designem tabulek a prováděním výpočtu po nastavení aplikačního okna Excelu.

Pokud si nejste jisti:

  • Jak zoptimalizovat tisk (nastavit záhlaví a zápatí, černobílý)
  • Jak upravovat data, odstraňovat duplicity, rozdělovat text do sloupců
  • Jak si usnadnit práci s výpočty v Excel
  • Jak na elegantněji a rychleji „nadesignovat“ tabulky

… je tento kurz pro vás

Co se v kurzu naučíte:

  • Jak na tisk v Excelu (opakování řádků, nastavení  černobílého tisku, nastavení záhlaví zápatí
  • Úpravy dat v Excelu – jak data dynamicky rozdělit data, jak rozdělit text do sloupců, jak najít potřebná data, jak transformovat tabulku
  • Výpočty v Excelu – jak zjistit předchůdce a následníky ve funkcích, jak nastavit přepočet listu, jak si zjednodušit práci s kukátkem, jak ověřovat data.
  • Design v Excelu – označování duplicit, SmarrtArt, jak na propojený obrázek
  • Ostatní tipy pro nastavení okna Excel – jak nezobrazovat úvodní obrazovku, jak ukotvit příčky, jak zobrazit kartu Vývojář

Související kurzy:

Osnova kurzu

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 18 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně číst vícevyužívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Všechny kurzy lektora Pavel Lasák

Hodnocení kurzu

92 %

291 hodnocení
208x
54x
22x
3x
4x

Róbert G.

S excelem pracuji denně, i tak jsem se ale dozvěděl pár užitečných triků


Dagmar K.

Opět moc děkuji


Robert M.

srozumitelné, užitečné

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.