Úvodní stránka

Základy grafů v Excel

Nedostatek hodnocení

Kurzem provází Pavel Lasák

Cena: 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
17

Celková délka videí:
33 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jak na základní a nejpoužívanější grafy v Excel.

Pokud si nejste jisti:

  • Proč grafy, jaké obsahují prvky, jak označit data pro graf
  • Jak vložit graf výsečový a ten i upravit
  • Jak vložit a upravit sloupcové a pruhové grafy

… tento kurz pro vás

Co se v kurzu naučíte:

  • Obecný úvod do grafů, proč je používat, jak graf vložit
  • Jak hotový graf vložit do Wordu, PowerPoint
  • Jak vytvořit z grafu šablonu
  • Jak na vložení a úpravu výsečového grafu, jak lze vysečový graf (ne)záměrně zkreslit
  • Jak na sloupcové a pruhové grafy včetně jejich úprav

Související kurzy:

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 12 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně číst vícevyužívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

100 %
1 hodnocení

Kupte si kurz a buďte první, kdo přidá recenzi.